5Dev Alloy Handlebars (31.8) 40mm Rise 800mm Black
- TECH SPECS
| Model | 5Dev Alloy |
| Clamp Dia. | 31.8mm |
| Rise | 40mm |
| Width | 800mm |
| Up/Back Sweep | 5/7 Deg |
| Material | Aluminum |
| Color | black |
| Weight | 335g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

5Dev Alloy Handlebars (31.8) 40mm Rise 800mm Black
5Dev Alloy Handlebars (31.8) 40mm Rise 800mm Black
- TECH SPECS
| Model | 5Dev Alloy |
| Clamp Dia. | 31.8mm |
| Rise | 40mm |
| Width | 800mm |
| Up/Back Sweep | 5/7 Deg |
| Material | Aluminum |
| Color | black |
| Weight | 335g |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | 5Dev Alloy |
| Clamp Dia. | 31.8mm |
| Rise | 40mm |
| Width | 800mm |
| Up/Back Sweep | 5/7 Deg |
| Material | Aluminum |
| Color | black |
| Weight | 335g |

















